نتایج جستجو برای عبارت :

سپندارمذگان|صرفا جهت اطلاع

خیلی برام جالبه که اکثر مردم ایران میگن ما پارسی هستیم و هیچ ربطی به مناسبات اعراب نداریم. ولی روزهایی مثل ولنتاین و هالووین و... غربی میشوند و کلا پارسی بودن یادشان میرود.
سوالی که برای من ایجاد میشود، این که این همه پارادوکس از کجا نشعت میگیره.؟؟؟؟
به هر حال ما تو فرهنگ ایران باستان روزی داریم به نام "سپندارمذگان" که از ولنتاین غربی ها خیلی خیلی قدمت‌اش بیشتر است.
سپندارمذگان روز پنجم اسفند است. ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده‌ است که
فروش انواع ماگ های خمیری
فروش انواع ماگ های خمیری خاص
شما دوستان عزیز که برای روز مادر و یا روز ولنتاین و یا روز سپندارمذگان برای تهیه کادو به فکر فرو رفته اید ما ایده های جذابی برای شما داریم انجام کارهای خمیری روی ماگ با هرطرح و هر رنگ دلخواه شما منتظر سفارشات شما هستم
دلم خیلی می خواد خونه رو عوض کنیم و بریم یه خونه ای که دیده ام بگیریم....قیمت دوتاش تقریبا برابره....اما افسوس 
یادم نمیاد توی دنیا از چیزای صرفا مادی چیزی رو این همه دلم خواسته باشه....اصلا یادم نمیاد از چیزای صرفا مادی چیزی نصف این همه آرزو در من انگیخته باشه
ولی یه چیز صرفا مادی هست (صرفا مادی یعنی جنبه معنوی یا نداره یا کمه جنبه معنویش) که خیلی دلم می خواد و به دست آوردنش هم اصلا سخت نیست اما آقامون همراهی نمی کنه و اشکمو در میاره
این آرزو را نو
در اتفاقاتی که برایمان پیش می آید و نتایجی که کسب می کنیم ، آیا صرفا خودمان تاثیر گذار هستیم یا صرفا بقیه؟
قطعا گزینه دیگری هم که می تواند خیال همه مان را راحت کند این است که هم ما و هم بقیه. 

ولی یاد گرفته ام که وقتی یک اتفاق را به چند نفر نسبت بدهم آنگاه هیچ نتیجه درستی نمی توانم بگیرم. پس ترجیح می دهم که اگر اتفاقی می افتد و یا چیزی پیش میاید حتما نتیجه کار خودم بدانم و نه کسی دیگر. خب مشخص است که صرفا من تاثیر گذار مطلق نبوده و نیستم ولی بی شک
دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری - مهرماه سال 1398) از سوی سازمان سنجش منتشر گردید:
دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته صرفا سوابق تحصیلی سال 98حجم: 3.51 مگابایت
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
برادرها توجه داشته باشند.
قرار بر انتقام گیری و جان دادن هم باشند.مسلما مردان باغیرت در میدان  خواهند بود
فعلا مواظب باشید ،بعضی از حال مردم سو استفاده نکنندو در حال عادی سازی این جریان هستند.جلوش گرفته باشه با روشنگری درست شما و در میدان بودنمون
درباره خواب نمونیم
التماس دعا
#انتقام سخت
مشاور پرورش شترمرغ
جهت اطمینان از موثق بودن منابع اطلاعاتی یا شخص اطلاع دهنده بهترین و تنها راه بررسی از دانشگاه و رشته و سوابق تحصیلی و عملیاتی فرد صرفا از دانشگاه مربوطه می باشد.
dr.zamani
Akbarzamani.ir
PHD.  TMU
  09132098516
اکبر زمانی دکتری تخصصی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.   تخصص شترمرغ
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
خودم تو تلگرام ده تایی رمان آنلاین خوب(!)دنبال میکنم از نویسنده های خوب و معروف!
ولی مزخرف ترین نوع خواندن کتاب هست!
چرا؟
چون هیچی از قلم نویسنده از ابتدا تا انتها نمیفهمی! خوب شده؟ بدشده؟
ژانر کجا معمایی تره کجاش عاشقانه تره!
شخصیت ها همون شخصیتها هستن؟در سیر داستان چی میشه که عوض میشن؟
صرفا و صرفا عطش سیری ناپذیر فضولیت یکم آروم میگیره!
بعد از خواندن هر پست  با همین جمله رو به رو میشی خب بعدش چی میشه؟
و لذت خواندن هیچ میشه!
فیش‌نگار: قالبش که معمولیه، صرفا فقط چیزی رو انتخاب کرده که ساده باشه، صرفا فیش‌نگار تفکراتش مذهبیه، ولی خب آدم بسته‌ای نیست، صرفا به دنبال اینه که بتونه تفکراتش رو توی این مبحث رشد بده، از همین‌رو وبلاگش کامنت‌محوره، یعنی یک بحثی رو باز می‌کنه و اجازه می‌ده بقیه نظر بدن و اون نظرات رو به چالش می‌کشه، یعنی اگر بخوام تفکرات رو سه قسمت کنم، مذهبی، بی‌طرف، فلسفی، توی دسته‌ی مذهبی قرارش می‌دم، افرادی هم که مشارکت می‌کنن توی همون حیطه ه
استخدام آبدارچی در یک شرکت معتبر محدوده کرج و گرمدره آدرس: محدوده کرج و گرمدره تلفن: 32309819  
نکته : این صرفا یک نمایش آگهی است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این آگهی با ما نمی باشد . ما صرفا اطلاعا رسانی کرده ایم
تاریخ آگهی 5 بهمن 98
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تمامی کلاس های اینجانب روز چهارشنبه 22 اسفندماه برگزار نخواهد شد و برنامه برگزاری کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
تاکید می گردد صرفا کلاس های روز چهارشنبه که مربوط به اینجانب می باشد برگزار نخواهد شد و سایر کلاس ها مطابق برنامه اعلام شده برگزار خواهد گردید.
 درخت وار ؟؟ اومدم وطلب بنویسم اول عنوانش اومد. 
اومدم تحت عنوان این عنوان چیزی بنویسم هیچی نیومد! 
این شده کار 90 درصد آدمای امروزی! حرفی رو میزنن یا کاری رو میکنن که اصلا خودشون هم نمیدونن. فقط صرفا برا اینکه حرفی زده باشن یا کاری کرده باشن انجامش دادن. 
مثل الان من که صرفا فقط خواستم مطلبی گذاشته باشم برای تداوم حیات این وب! 
نخند ببینم D:
 من خودم بخندم عب نداره. :)) شما نخند. 
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
دلم خیلی می خواد خونه رو عوض کنیم و بریم یه خونه ای که دیده ام بگیریم....قیمت دوتاش تقریبا برابره....اما افسوس 
یادم نمیاد توی دنیا از چیزای صرفا مادی چیزی رو این همه دلم خواسته باشه....اصلا یادم نمیاد از چیزای صرفا مادی چیزی نصف این همه آرزو در من انگیخته باشه
ولی یه چیز صرفا مادی هست (صرفا مادی یعنی جنبه معنوی یا نداره یا کمه جنبه معنویش) که خیلی دلم می خواد و به دست آوردنش هم اصلا سخت نیست اما آقامون همراهی نمی کنه و اشکمو در میاره
این آرزو را نو
دیگه تموم شد
افسردگیا
بی اعصابیا
سر مامان الکی دادزدنا
بی مورد گریه کردنا
نصف شب از خواب پریدنا
شب کابوس دیدنا
توی سایت قلم چی تخمین رتبه زدنا
توی سایت سنجش خیمه زدنا
دست و پا لرزیدنا
همش تموم شد
الان من موندم و رتبه م
من موندم و بازم گریه ها
من موندم و پزشکی شیراز 
.
.
.
.
راستی
رتبه هم صرفا جهت اطلاع دوستان کنجکاو میگم
۲۰۰ شدم =)))
1. چهار سال با تو و زیر یک سقف به سر شد. شکر خدا، که این سال‌ها را با آرامش و تفاهم گذرانده‌ایم. شکر خدا که سر مسائل بی‌ارزش با هم نجنگیده‌ایم و امنیت و حرمت خانه‌مان را حفظ کرده‌ایم. حالا می‌توانم نه از سر حرارت روز اول، که از پس 4 سال زندگی گرم مشترک اعتراف کنم که عزیزترین کس زندگی‌ام تویی؛ با توست که آرامم. ممنونم که با من صادقی، و ممنونم که از بابت محبت و توجهت، خیالم را آسوده می‌کنی. 
2. مناسبت‌ها که اکثر ما خانم‌ها، ارزش علی‌حده‌ای بر
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیهیه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیه
یه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
به نام خداوند جان و خرد
هدف از این وبلاگ تامل در جنبه های معنوی زندگی است. تلاش نویسنده بر این است که بدون حاشیه پردازی و مقدمه چینی غیرلازم به سراغ اصل موضوع برود و تا حد امکان بکوشد تا دیدگاه های مطرح شده را با روشنی و وضوح در معرض دید و قضاوت خوانندگان قرار دهد. 
طرح این دیدگاه ها دست کم سه فایده دارد: نخست این که نویسنده امیدوار است با نوشتن، به خودآگاهی بیشتری برسد، دوم این که ممکن است پاره ای از مطالب این  وبلاگ در بردارنده پاسخ هایی بر
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان و همراهان گرامی.

به اطلاع میرسانم تیم سایت oneunique به منظور بهبود کیفیت مطالب و اطلاع رسانی های سایت می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

آدرس سایت در اینستاگرام:oneuniquegroup(وانیونیک گروپ)

سلام
این وبلاگ در تاریخ ۱۵ مرداد حذف میشه
ممنون از اینکه تو این مدت یکسال و ده ماهی که
مارو مورد حمایت خودتون قرار دادین
امیدوارم بتونیم با قدرت بیشتر
در یه مدت دیگه یا با یک عنوان دیگه برگردیم
میخاستم در صورت پیدا کردن یه ادمین دیگه ، حسابه خودم رو به اون شخص واگذار کنم که پیدا نکردم
این پست هم صرفا جهت اطلاع رسانی به شما عزیزانه
به همین جهت ، صفحه ی کامنتای این پست بسته خواهد شد
تب کنکور و کلاس خصوصی در شیراز بسیار تند و فراگیره و اسامی نام برده تنها
قطره ای از دریای مشاوران کنکور شیراز هسکه به فراخور زمان در پست های
بعدی سایرین رو هم بهتون معرفی می کنم اعم از:جناب آقای استدلال.جناب آقای
عبداللهی.جناب آقای مقدسی.جناب آقای کرم.و.........در ضمن این پست به منظور
جانب داری از هیچ یک از افراد نام برده یا تخریب هیچ یک نوشته نشده و صرفا
جنبه ی معرفی دارد
افراد دیگه ای اگر شما میشناسید لطفا به ما اطلاع بدید تا به این صفحه با تو
چناچه یک فایل اکسل در شبکه مورد استفاده قرار گیرد صرفا برای نفر اول قابل خواندن و نوشتن می باشد و برای نفرات بعدی فقط خواندنی گاهی اوقات به علت عدم اطلاع کاربران از این موضوع فایل ها در حالت فقط خواندنی باز شده و تغییرات داده می شود و ذخیره نمی شوند که محل اشکال است لذا راه حل ساده ان بستن قابلیت باز شدن فایل در حالت فقط خواندنی می باشد
Private Sub Workbook_open
If ThisWorkbook.ReadOnly Then
ThisWorkbook.close
End If
End Sub
نقل شده از:
https://excel.tips.net/T003153_Closing_a_Read-Only_Workbook.html
بزرگ‌نمایی،نه اون تعریفی که شما ازش دارید اگر صرفا منحصر به کتاب‌های دبیرستان هست با تعریفی که من ازش توی ذهنم دارم متفاوته،بزرگ‌نمایی یعنی منی که نشستم این‌جا و درلحظه یه چیزی به ذهنم می‌رسه و بعد از ده‌دقیقه می‌بینم اگر اون چیزی که به ذهنم رسیده صرفا یه درخت بدون برگ باشه و مقدار زیادی شاخه حالا ام همون درخت با شاخه‌های زیادشه ولی تعداد زیادی برگ به هر شاخه‌ش وصل شده.حالا من نمی‌دونم شما به‌ش می‌گید از کاه کوه ساختن یا هر چیز دیگه
خوب رویان جهان رحم ندارد دل شان باید از جان گذرد هر که شود عاشق شان روز اول که سرشتند ز گل پیکرشان سنگی اندر گل شان بود همان شد دل شآن ... متاسفانه نتونستم نام شاعر رو پیدا کنم , اگر کسی اطلاع داره لطفا به من اطلاع بده تا به شعر اضافه کنم
شگویا، صبا و غگیلا
معاملات در نمادهای معاملاتی شرکت پتروشیمی تندگویان (شگویا1)، شرکت سرمایه گذاری صباتامین (صبا1) و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا1) تا اطلاع بعدی صرفا از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 به صورت حراج پیوسته و بدون برگزاری پیش گشایش انجام خواهد شد.
صبا
سرمایه گذاری صبا تامین از برنامه افزایش
سرمایه 200 درصدی از مبلغ 15,000,000,000,000 ریال به مبلغ 45,000,000,000,000 ریال از محل
مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور  اصلاح ساختار سرمایه خبر
از آدمایی که انقدر مغرورن که هیچوقت حاضر به عذرخواهی کردن نیستن متنفرم.
ازینایی که در ظاهر مظلومن و همه فکر میکنن هیچوقت کسیو ناراحت نمیکنن اما همه گندی میزنن و نهایتا تو هم صرفا به خاطر شلوغ بودن و مظلوم به نظر نرسیدن!در هر شرایطی آدم بده به نظر میرسی متنفرم!
از اینایی که یه مشت دروغ سرهم میکنن تا اتفاق افتاده رو به نفع خودشون بکنن متنفرم.
از اینایی که کارای بقیه رو هی عیب می گیرن اما خودشون هر کاری دلشون میخواد میکنن متنفرم.
از آدمای خودخواه
شستا،شگویا،صبا و غگیلا 
معاملات در نمادهای معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) پتروشیمی تندگویان (شگویا)،سرمایه گذاری صباتامین (صبا) و شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) تا اطلاع بعدی صرفا از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 به صورت حراج پیوسته انجام خواهد شد.جلسات معاملاتی در نمادهای مذکور بدون برگزاری پیش گشایش خواهند بود.
ادامه مطلب
با سلام خدمت همکاران محترم
همکارانی که بزرگسالان فنی نظام جدید(دوازدهم فنی) کار می کنند اگر نیم سال اول را در سناد شروع کرده و کلیه کارها را انجام داده اند اطلاع رسانی لازم را در مورد ترتیب کارهایی که انجام داده اند را انجام دهند تا به اطلاع سایر همکاران رسانده شود
خیلی حرف ها رو از ترس این که مبادا قضاوت بشی یا صرفا برای خودت ارزش داره نمی تونی توی وبلاگت بنویسی ، کلی موضوع داری امّا دستت به نوشتن روی صفحه کلید نمی ره ؛ تو این شرایط هم بنویس اما توی دفتر کاغذی !!
گاهی دلخور می شم که چرا خیلی از آدما با قلم و کاغذ غریبه شدن و ازش در حد تکمیل فرم بانکی یا اداری استفاده می کنن امّا شروع نمی کنن به نوشتن از چیزهایی که حال خودشون رو خوب می کنه !!
خیلی از موضوعات ممکنه هر از چند سال یهویی به سرت بزنه ، با خودت حساب
ویزای جستجوی کار آلمان برای چه کسانی مفید است؟ بهتر است افرادی به دنبال این ویزا بروند که احتمال پیدا کردن کار را می دهند و برایشان شرایط اخذ کار نسبتا مهیا است. بسیاری از افراد وقتی شروع به مکاتبه با شرکتها می کنند با این پاسخ مواجه می شوند که اگر در آلمان مستقر می بودید آنگاه امکام گرفتن کار را داشتید. در این شرایط ویزای جستجوی کار بسیار موثر است.
در حقیقت اینکه بدون هیچگونه اطلاع از شرایط شغلی و محیطی و سایر عوامل موثر، صرفا با امید بی پایه
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به مناسبت ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ویژگی‌هایی را برای نماینده مطلوب برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.
ادامه مطلب
هیچوقت نگو رسیدم ته خط....اگرهم احساس کردی رسیدی ته خط...یادت بیار ک معلم کلاس اولت همیشه میگفت....نقطه سرخط.....................وقتی کسی ناراحتت میکنه 42ماهیجه استفاده میشه تا اخم کنی...اما فقط 4تا ماهیچه لازمه تا دستتو دراز کنی و بزنی تو دهنش...دیگه هرجور راحتین وظیفه من اطلاع رسانی بود:)
 باتوجه به اطلاعیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند بخشی از واحدهای صنفی در استان‌ها از روز شنبه ۲۳ فروردین فعالیت خود را آغاز کردند و در استان تهران از تاریخ شنبه ۳۰ فروردین با هماهنگی ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا فعالیت برخی از واحدها آغاز خواهد شد.
در این بین واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی موظفند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پس از ثبت‌نام در این درگاه، نسب
نوع بازی : خانوادگی
رتبه بازی در بین بازی های خانوادگی : 133
رتبه بازی در کل  : 683
امتیاز بازی : 7.3 از 10
درجه سختی بازی : 1.14 از 5
مدت زمان بازی : 15 تا 30 دقیقه
تعداد نفرات : 2 تا 6 نفر
قیمت بازی اصلی (صرفا جهت اطلاع) : 14.79 دلار
ادامه مطلب
لغو پروازهای عراق کویت وافغانستان

عراق وکویت وافغانستان جزو اولین کشورهایی بودند  که مرزشان را بروی ایرانیان تا اطلاع ثانوی بسته وپروازهایشان را کنسل نمودند.

لغو پروازهای عراق کویت وافغانستان بعلت شیوع ویروس کرونا
 سازمان هواپیمایی کشوری عراق اعلام کرده امکان پرواز از ایران به این کشور وجود دارد؛ اما نمی‌تواند اتباع ایران را به عراق ببرد و صرفا باید حامل اتباع عراقی یا مقامات سیاسی و دیپلمات‌ها و خانواده‌هایشان باشد؛ زیرا عراقی
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
کتاب علیه تفسیر ، سوزان سونتاگ ، احسان کیانی خواه ، نشر حرفه نویسنده 

اثر هنری وقتی به منزله ی همان اثر هنری مقابلمان قرار بگیرد در واقع یک تجربه است نه بیانیه یا پاسخی به یک پرسش. هنر صرفا در باره ی چیزی نیست ؛ خودش هم چیزی است. اثر هنری چیزی در دنیاست ، نه صرفا متن یا گزارشی درباره ی دنیا. 

اثر هنری بنا به این که اثر هنری است، به هیچ وجه نمیتواند از چیزی جانبداری کند ـ حالا نیت شخص هنرمند هرچه میخواهد باشد. بزرگترین هنرمندان به یک بی طرفی و
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است

تشان/ با اعلام کمیته انضباطی باشگاه زردپوشان ، سلمان ضرغام زاده تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند تیم فوتبال زردپوشان را در مسابقات مختلف همراهی کند.
در دقیقه ۶۲، طالب تصمیم به تعویض سلمان گرفت که هافک چپ زردپوشان به شدت از این تصمیم ناراحت شد. او ابتدا از سمت مقابل زمین را ترک کرد و سپس مستقیم به رختکن رفت. حتی زمانی که یکی از تدارکات زردپوشان یک کاپشن برای سلمان برد، این بازیکن حاضر به پوشیدن آن نشد. 

به دلیل رفتار زشت این بازیکن کمیته انضباطی ب
سلام دوستان 
تو رو خدا کسایی که اومدن شیراز بهشون خبر بدید

توجه توجه 
به همه اطلاع دهید به علت سیلاب امروز در سطح شیراز از مهمانهای محترم درخواست میشود به شهرک گلستان محل نمایشگاه داعمی مراجعه کنند تا اسکان داده شوند 
اطلاع رسانی واجب است شاید مسافر نوروزی بلا تکلیف باشد
⭕️ خبر فوری:اطلاع رسانی در سطح گسترده هموطن
طبق وعده داده شده، از هم‌اکنونشبکه تلویزیونی مرجع اطلاع رسانی پیرامون ویروس کرونا تحت خدمات و اسپانسری شرکت WNS و شرکت ترکمن‌همراسی(صاحب ماهواره ترکمنعالم) راه‌اندازی شد!
✅هموطنان گرامی، خطر ویروس کرونا بسیار زیاد است. ساده ترین روش اطلاع رسانی، روشن کردن تلویزیون است.
♻️این شبکه تلویزیونی از طریق سازمان‌های رسمی و مراجع موثق به اطلاع رسانی و آموزش در زمینه کرونا (بدون بزرگنمایی یا کوچک نم
حذف اطلاع‌رسانی در آیفون

گوشی آیفون،ترفند آیفون

همان‌طور که می‌دانید بدون نیاز به باز
کردن قفل صفحه گوشی آیفون می‌توانید از پیام کوتاه یا اتفاقات دیگری که
اطلاع‌رسانی درباره‌ آنها به عهده‌ مرکز اطلاع‌رسانی (Notification) است
مطلع شوید. به‌عنوان مثال چنانچه به حساب بانکی شما مبلغی واریز یا از آن
برداشت شود ممکن است این تراکنش برای شما به‌صورت پیام کوتاه ارسال شود و
باتوجه به متنی بودن این پیام، هشدار و بخشی از متن آن به‌صورت هش
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
با اینکه هی تاکید میکنم که جشن تولد و تبریکاتش باید تو خود روز تولد باشه اما شرایط یهو جوری میشه که امروز (فردای تولدم) برام تولد میگیرن! بفرمائید کیک :)
امروز که رفتم سرکار یه کادوی عالی از همکار جدیدمون (مهسا) گرفتم... یه تبریک تولد اونم به زبان کره ای... خدا میدونه چقد برا اینا ذوق کردم :)
+ موقع فوت کردن شمع هام اصلا به فکر کره و کره ای ها نبودم، باور کنین راس میگم :)
+ از همه ی کسایی که روز تولدم خصوصی و عمومی تبریک گفتن، اونایی که تبریک نگفتن و یاد
نوع بازی : استراتژیک
رتبه بازی در بین بازی های استراتژیک : 22
رتبه بازی در کل  : 23
امتیاز بازی : 8.1 از 10
درجه سختی بازی : 3.79 از 5
مدت زمان بازی : 30 تا 210 دقیقه
تعداد نفرات : 1 تا 7 نفر
قیمت بازی اصلی (صرفا جهت اطلاع) : 80 دلار
ادامه مطلب
نحوه خواندن درس ریاضی
همانطور که می دانید مطالعه درس ریاضی با سایر دروس متفاوت بوده و نمی توان صرفا از روشی که به یادگیری درس ادبیات می پردازیم، به یادگیری درس ریاضی هم پرداخت. اگر شما نیز از جمله کسانی باشید که در رابطه با درس ریاضی مشکلاتی داشته یا دارید، حتما این سخن معلمین خود را به خوبی به یاد خواهید آورد که در رابطه با درس ریاضی همیشه بیان می کردند که ریاضی، درسی صرفا حفظ کردنی و خواندنی نبوده و باید آن را یاد گرفت. اما سوالی که ممکن ا
زندگی خوب و بد زیاد داره
همیشه صرفا بدش،بد و صرفا خوبش،خوب نیست
این ماییم که هر چیزی رو دوست داریم فکر می کنیم خوبه و هرچی رو دوست نداریم فکر می کنیم بده
ولی تو تمام این زمان ها اون موقعی که خوشحالیم و اصلا حواسمون نیست
و اون موقع که ناراحتیم و جنگ داریم با خدا که چرا اونی که من خواستم نه  
همیشه یه نگاه مهربون به ماست که میگه هرچی خواستی بگو خودت رو خالی کن از حرف اما بدونم من خوبی تورو بهتر از خودت می دونم
مثل مامان ها که بچه ها مامان هاشون رو
سلام
صرفا جهت آزمایش
داره کم کم از اینجا خوشم میاد
نسظتبسـبینسابیمهشسیمسهشبمسشبتعسشبتمسشنبتشینبتشیسبتیوتبیوتبشینتبسینمتلمیسنلتسیمنتلسنمیتلمی
بکمیکنبمکیشنتبکمینتبمنشیتبنیتلنسیتلنسبیتلنتسینلتسینلتسینلتمسی
یبنسیالنسیالنتس
نبسایتبیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

چندین سال پیش وارد بورس شدم و یه سری خرید و فروش هم انجام دادم. بگذریم که ضرر هم کردم

تازگی ها صرفا توس عرضه های اولیه می روم سمت خرید. یه سهمی را می خرم و بعدش هم پس از یکی دو هفته می فروشمش

بد نیست و یک سود هرچند ناچیزی می دهد.
بهتر از ضرر کردنه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «نخستین انقلاب بزرگ قرنهای اخیر است که توانسته خط مستقیم خود را در این مدت طولانی حفظ کند.»  ۱۳۸۳/۱۱/۱۹رهبر انقلاب معتقدند انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که توانسته بعد از گذشت مدت طولانی، خط مستقیم و جهت‌گیری خود را حفظ کند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در پرونده‌ی «انقلابی که منحرف نشد» ویژگی‌ها و وقایع مرتبط با مهمترین انقلاب‌های معاصر را با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در این اطلاع نگاشت بررسی می‌کند.

وب سایت،مجموعه ای ازصفحات مرتبط بهم است که اطلاعاتی رادراختیاربیننده قرارمی دهد.وب سایت،امکان حضورهرشخص یاشرکت درشبکه اینترنت است.یک وب سایت می تواندعلاوه برایجادارتباط ومعرفی دارنده سایت،امکان اطلاع رسانی به روز،بازاریابی ومعرفی بین المللی رانیزفراهم آورد.بنابراین باطراحی سایتامکان اطلاع رسانی جامع بامحتوایی جذاب تررامی دهد.
نوع بازی : خانوادگی ، استراتژیک
رتبه بازی در بین بازی های خانوادگی : 6
رتبه بازی در بین بازی های استراتژیک : 86
رتبه بازی در کل  : 74
امتیاز بازی : 7.6 از 10
درجه سختی بازی : 2.42 از 5
مدت زمان بازی : 45 دقیقه
تعداد نفرات : 1 تا 4 نفر
قیمت بازی اصلی (صرفا جهت اطلاع) : 35.99 دلار
ادامه مطلب
نوع بازی : خانوادگی ، مهمانی
رتبه بازی در بین بازی های خانوادگی : 121
رتبه بازی در بین بازی های مهمانی : 34
رتبه بازی در کل  : 541
امتیاز بازی : 7 از 10
درجه سختی بازی : 1.07 از 5
مدت زمان بازی : 15 دقیقه
تعداد نفرات : 2 تا 4 نفر
قیمت بازی اصلی (صرفا جهت اطلاع) : 11.98 دلار
ادامه مطلب
ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایانی نیمسال اول 99-98، به اطلاع می رسانم روز چهارشنبه 11 دی حضور ندارم. هفته آینده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه حضور دارم. سایر روزهای حضور متعاقبا در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. هماهنگی از طریق ایمیل ضروریست. موفق باشید
نوع بازی : استراتژیک
رتبه بازی در بین بازی های استراتژیک : 9
رتبه بازی در کل  : 16
امتیاز بازی : 8.6 از 10
درجه سختی بازی : 3.87 از 5
مدت زمان بازی : 60 تا 120 دقیقه
تعداد نفرات : 2 تا 4 نفر
قیمت بازی اصلی (صرفا جهت اطلاع) : 59 دلار
ادامه مطلب
از الان همین الان میدونم دلتنگ خواهم شد دلتنگ دانشگاه قبلم دلتنگ حیاطش دلتنک استاد های دلتنگ فضای دانشگاه همین الان هم دلم تنگ است و چهارسال با هر سختی بهترین روزهای زندگیم شکل گرفت .
احساس به زندگی اینه هیچوقت سکون نداشتم هیچوقت یکجا ماند حالم را خوب نکرد هیچوقت قانع نشدم وقتی مهاجرت کردیم شهر برام جذاب بود تمامش رو زیر ورو کردم تمام جاهایی که برام جذاب بود دانشگاهم رو زدم تهران چون خیلی بزرگ بود بیشتر قابل کشف کردن بود و ارشدم رو زدم یه دا
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷
فروشگاه اینترنتی نفیس24 با فرارسیدن فصل زمستان فروش ویژه خود را شروع نمود. این فروش شامل موارد ذیل می باشد:

فروش ویژه سایدبای‌ساید تا 6 درصد تخفیف
فروش ویژه لباسشویی و ظرفشویی تا 15درصد تخفیف
فروش مایکروویو تا 15 درصد تخفیف
فروش ویژه اجاق گازهای مورانو | اخوان | لوکاتی تا 10 درصد تخفیف
فروش ویژه استیک‌پز تا 34 درصد تخفیف (با کوپن خرید)
فروش تلویزیون  تا 8 درصد تخفیف (صرفا جهت یادآوری)
.
.
.
لطفا برای اطلاع از قیمت ها و بازدید از سایت جدید نفیس24 عجله
اه چقد پست میذارم :/
اولا قهرمانی پرسپولیس رو تبریک میگم. نه اینکه ذره ای برام مهم باشه ها، صرفا هم اتاقیم یک ساعته داره میخونه وای وای پرسپولیس تیمی مثل تو نیس. 
ثانیا دستمو سوزوندم.
ثالثا این درسِ خیلی نچسبه!
رابعا :
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود!
بسم الله توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
آره دیگه.آدم بَدِ داره میره (: 
این حذف بنا بر دلایلی که از روز اول با من و آرنور همراه بوده هست.نه صرفا هیچ اتفاق اخیری.اگه بخوام دلیل حذف وبلاگ آرنور رو بنویسم؛  هم طولانی میشه و هم جریان ساز.فقط می تونم بگم که مایل نبودم حذف کنم و دوست داشتم بیشتر می نوشتم.اما انقدر معرفت دارم که خدافظی کنم و فرصت خدافظی بدم. از اون مهم تر ، من هرچند کم اما یک عده مخاطب و دوست از اینجا دارم که مدتی خوب و بد من رو تحمل کردند.پس اول از همه قدر دانم. این هم یک دورهمی
بسیاری از کسانی که میخواهند طلاق بگیرند دوست دارن که اسم همسر از شناسنامه ی آنها پاک شود برای اینکه بدانید آیا میشود این کار را انجام داد به سایت گروه وکلای پارسای مراجعه کنید ودر مورد این موضوع تحقیق کنید 
این قسمت از این سایت را ما هم در این بلاگ جا داده ایم
طلاق توافقی و امکان پاک کردن طلاق از شناسنامه:
پس از ثبت طلاق، در صورت عدم نزدیکی زوجین با ارائه حکم دادگاه و طلاقنامه به اداره ثبت احوال زوجین می توانند شناسنامه را تعویض کرد و شناسنام

وضعیت : در حال پرداخت
سرمایه فعال ما : 2000 دلار
مجموع دریافتی ما : 0
شروع کار سایت : 25 دی 96اسکریپت سایت :لایسنس گلد کدرزssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 10 دلار
گرین بار (ادرس بار سبز ) :بله
ثبت شرکت(سایت) : انگلستان
دامنه خریداری شده سایت (تا سال) : 2029 میلادینوع پرداخت : دستیفعالیت با حساب: بیت کوین - پرفکت مانی - پایر - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک
-------------------------
توجه : ا
امروزه انسان ها طبق ساختاری که دارند با محیط بسیار زود همخونی پیدا میکنن
این امر باعث شده تا مغز هم درگیر این حوادث و رخداد ها باشد
انتشار این مقاله صرفا جهت بالا بردن سطح اگاهی توسط تجربه به شما است
امید وارم روزی که تاثیرات مثبت رو حایگزین تمامی تاریکی ها کنیم
اهمیت ندارد چ می نویسم و صرفا یکهو، اینجا نشسته ام و با ریتمِ موسیقی دکمه می فشارم و حقیقتا صحبت خاصی نیست. برای دفعات بسیار تحت عناوین مختلف اینجا گفته ام چیز ها را. دیشب وقتِ خواب، پشتِ پلک هایم ساعت ها با تو دعوا کردم. اگر نمی دانی چرا و تعجب می کنی همچنان، فکر می کنم بهتر است ندانی هیچوقت و از من هم نپرس چون شاید قسمتی از مشکل دقیقا همین است. به هر حال، سلام. پشت شیشه اتاقم برف می بارد و این پست از معیار های من آنقدر دور هست ک توی خواب آلودگی ن
بسم الله الرحمن الرحیم توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
با سلام
دختر خانم های عزیز همین اولش خواهش میکنم جبهه نگیرد ،سوالم صرفا جهت اطلاع هستش و اینکه ببینم دختری با این مشخصات پیدا میشه یا نه؟
- اهل مهمونی و بیرون رفتن نباشه. یعنی همش بگه بیا بریم بیرون مغازه ها رو بگردیم
- دختری که اهل مسافرت نباشه زیاد، در حد سالی یه بار نهایتش
- دختری که عروسی نخواد (به یه مراسم خودمونی راضی باشه)
- دختری که انتظارهایی عجیب غریب نداشته باشه. مثلا انتظار اینکه برای تولدش همه دوستانش رو دعوت کنم و سوپرایزش کنم
- دخت
وقتی من اومدم اینجا کوچیکترین بودم تقریبا.اما بعدش اینجا پر بچه کوچولو شده که هنوز دارن شیر میخورن.ممکنه فک کنید ودت چرا اینجایی.من عقلم زیاده.اینا فقط اومدن.یخورده کوشولو ان زوده براشون.و هنوز نباید فضای مجازی بیفته دستشون.

#صرفا جهت شوخی.
بالاخره تمام شد! کتابی پرهیجان، گاهی احساسی، گاهی صرفا نقل خاطرات با طنز کافی. جملات کوتاه و بندهای پرفعل و توصیفات موجز ولی دقیقِ این کتاب ،چشم را، روان و جاری روی واژه‌ها ساری می‌کند و بی‌مکث و پرهیجان تصاویر را بی‌آن‌ که از هم بگسلند روایت می‌کند. به‌شخصه تا کنون کتاب خاطراتی نخوانده بودم که این‌گونه، بدون اطاله کلام و این قدر با جزئیات، روایتی را به این وجدآوری از روزهای منتهی به انقلاب نگاشته باشد. روزهای منتهی به پیروزی انقلاب، ف
دریافت
حجم: 21.1 مگابایتتوضیحات: Onefootball Live Soccer Scores با نرم افزار Onefootball Live Soccer Scores Ad Free میتوانید تمام اخبار مربوط به مسابقات و نقل و انتقالات فوتبال امریکا و بیش از ٢٠٠ لیگ از فوتبال های بین المللی را در دسترس داشته باشید. برخی از ویژگی های برنامه Onefootball Live Soccer Scores اندروید : - نتایج زنده: پوشش کامل از اخرین اخبار و مسابقات زنده ی فوتبال - اعلان های پوش: اطلاع از امتیازات و اخرین شایعات نقل و انتقالات با اعلان های پوش فوری - اخبار و مسائل مهم فوتبال:
حالا البته ماجرا با همان فرمول‌های تکراری قدیمی، فعلا کمابیش دارد جمع می‌شود، منتها فکر نمی‌کنم من یکی بتوانم فراموش کنم که کسی در این ماجرا با مردم «همدلی» نکرد. همه از بالا نگاه کردند، از بالا توصیه کردند، سفارش، پیشنهاد، دستور، هشدار، تحلیل و اقدامات دیگر. ولی «همدلی» در کار نبود. حتی در حد استفاده از یک مشت واژهٔ ساده.ضمنا با رعایت تمام مصالح، می‌شد در تریبون عمومی، از دولت، از شیوهٔ اجرای کار، انتقاد کرد و به جایی هم برنمی‌خورد.
+ ای
بسیاری از ما عادت داریم ساعاتی طولانی از شب را بیدار بمانیم. این بی خوابی گاه منشاء اضطرابی دارد و گاه صرفا برای سرگرمی، دیدن یک فیلم یا سریال و حتی وقت گذرانی است. با این وجود، به نظر می رسد این بی خوابی ها کم ایراد نیست و می تواند حتی با خطر مرگ همراه باشد.
ادامه مطلب
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به ...
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به اطلاع برسونیم که این دوره به صورت جلسه ای در وبلاگ خواهد بود
طبق معمول با آلارم ساعت 6 پاشدم صبونه خوردم و لباس پوشیدم رفتم پایین دیدم شتتتتتتت
برفو نیگاااااااااااااااااااااا
رفتم دانشگاه دیدم بعله بچه ها اونجان
از اونجایی که حس درس خوندن نبود با اون برف بعد از تموم شدن برف های پردیس جم و جور کردیم رفتیم پارک پردیسان D:
نگم براتون که چقد خوش گذشت و جای همتون خالی = )
صرفا جهت ثبت شدن حس خوب = )
دخترم، همیشه اول "نه" بگو! بعد فکر کن ببین ارزششو داره یا نه! همیشه اول "نه" بگو چون من تو رو می‌شناسم. اگه فقط یه لحظه فکر کنی به این‌که صرفا ممکنه بعدا با اون آدم چشم تو چشم بشی دیگه هیچ‌وقت جرئت نمی‌کنی نه بگی!
به‌هرحال احساس می‌کنم پشیمونی از رد کردن چیزی خیلی بهتر از قهر کردن با خودته سر تو رودربایستی موندن! :)

پ. ن1: مایه مباهاته که دیروز یه قرون پول اضافه هم استفاده نکردم! ولی دیگه وقتی رسیدم خونه داشتم از گشنگی میمردم:)
پ. ن2: دیروز برنامه
معرفی بسته های اینترنتی ایرانسل
هر ساله اپراتور ها متناسب با مصرف کاربران و سیاست های خود بسته های اینترنتی مختلفی را معرفی می کنند.
اپراتور ایرانسل به عنوان اپراتور پیشتاز در عرصه اینترنت موبایل و گوشی های هوشمند نیز دارای بسته های اینترنتی مختلفی هست که شامل چند دسته می شود:
بسته های اینترنت عادی که برای خطوط دائمی و اعتباری است
بسته های اینترنت ثابت که برای صرفا برای مودم های ایرانسل است که می توانید از بخش خرید بسته اینترنت ثابت ایران
سلام و وقت بخیر
طبق اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه جلسه این هفته تشکیل نخواهد شد.
برای جبران این تعطیلی مطالبی که قرار بود این هفته تدریس کنم رو در قالب یک جزوه تا چهارشنبه در همین وبلاگ بارگذاری خواهم کرد، بدیهی است که دانشجویان میتونن سوالات خودشون رو در رابطه با مطالب جزوه جلسه این هفته با ایمیل من به نشانی a.hakimi1399@gmail.com مکاتبه کنند.
#لطفا به دوستانتون اطلاع بدین
برخی از داستان نویسان حرفه ای به شیوه ای از تکنیک حرف می زنند که ارزششان را برای من تا حد داستان نویس حرفه ای پایین می آورند. آن ها هیچگاه خالق نخواهند بود. یک خالق نمی تواند داستان را به چند شیوه پایان برد یا پیرنگش را هر طور خواست تغییر دهد. یک خالق، اثرش دارای یک روح است و یک کالبد. کلمات صرفا کالبدند، روحِ اثر، وجود ذهنی آن است. من اگر به تکنیک ها هم اهمیت می دهم صرفا به این دلیل است که روحی زیبا لایق کالبدی زیبا و بی نقص است. پایان های متفاوت،
با سلام خدمت همشهریان عزیز سمنانی
با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان فعالیت تا انتهای فصل بهار  1399 مقدور نمیباشد
صرفا جهت راهنمائی و مشاور و عیب یابی میتوانید با شماره ذیل تماس بگیرید
با تشکر و عذرخواهی                              09389110523
توجه توجه توجه: مطلب زیر صرفا یک مطلب و تحلیل عملی است ، قصد از تحلیل زیر، اعلام یک موضع سیاسی به هیچ وجه نبوده بنابراین مقایسه دوران طاغوت ستمشاهی با عصر انقلاب و جمهوری اسلامی در تحلیل زیر به معنای عینیت سازی و به زیر سوال بردن حقاینت انقلاب اسلامی نبوده و نیست. هدف صرفا توضیح و تحلیلی پیرامون یک تحول اجتماعی است تحت عنوان «طبقه سازی اجتماعی».
اتفاق در خور توجهی که اخیرا رخ داد ...
ادامه مطلب
وروذ به سایت
شروع کار سایت : 1 شهریور 98اسکریپت سایت :لایسنس گلد کدرزssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 10 دلار
گرین بار (ادرس بار سبز ) :بله
ثبت شرکت(سایت) : انگلستان
دامنه خریداری شده سایت (تا سال) : 2024 میلادینوع پرداخت : دستیفعالیت با حساب: بیت کوین - پرفکت مانی - پایر - اتریوم - لایت کوین - بیت کش - دوژکوین - دش - بیت گلد
نوع پلن(دوره) ها : 2% تا 9% روزانه برای 21 تا 100 روز (اصل سرمایه در پایان دوره قابل برداشت)طراحی سایت :
I'm waiting for u, plz back and msg me in my phone! 
یادته واتس‌آپ پیام گذاشته بودی و من ارجاعت دادم به این وبلاگ، اگه هنوزهم گاها سرمیزنی لطفا پیام بده، البته دیگه واتس آپی نیست و صرفا خود شماره است.
تو تنها کسی بودی که می گفتی که  «خودم انگلیسی بلدم»! 
فکر  میکنم چی بگم واسه برطرف شدن نگرانیش،وقتی میپرسم خوبی  درجواب  بهم میگه آره ولی...
ولی میدونم خوب نیست  و من نگرانشم ،نگران خودش ، نگران سلامتی مادرش .
بهش میگم نذر ۴۰ روزه دعای توسل برمیدارم ،بهم میگه  ممنون که هستی .
+میشه واسه یه مادر که  قلب مهربونش  اینروزا  یکم ناخوشِ دعا کنید؟

+یادداشت شماره۴۴
بعضی از نوزادان از بدو تولد ضایعه ای روی قسمتی از پیشانی یا پشت گردن دارن که به شکل یک ناحیه ی صورتی رنگه.هیچ مشکل خاصی نداره و در موردش صرفا به والدین اطمینان خاطر میدیم...اسم های مختلفی برای این ضایعه گفتن که یکیش "angel's kiss"هست...شما ببین یک آدم چقدر ذوق و سلیقه داشته که اسم یک ضایعه ی پوستی رو بذاره "بوسه ی فرشته"?
این آموزشگاه به منظوور تبادل و تعامل با اولیای دانش آموزان کانال تلگرامی ایجاد نموده است که به صورت روزانه اطلاعیه های عمومی آموزشی و پرورشی را جهت اطلاع اولیا و دانش آموزان در این کانال نشر می نماید که به صورت جامع و کامل فعالیت ها ، رتبه های کسب شده ورزشی ، علمی ، فرهنگی و سایر موارد درآن اطلاع رسانی گردید.
آدرس کانال تلگرامی مدرسه صدرا ی فارسان دوره اول:
@sadra farsan
و این اخرین ۱۸ اسفند ۹۷ است . این پست ها صرفا برای خالی نبودن آرشیو است . الان داری نهایت تلاشی که برای رسیدن به هدفت نیاز داری را انجام میدهی. باز هم ادامه بده . اگر ادامه بدهی ممکن است امید را بیابی ولی اگر ادامه ندهی قطعا بازنده ای و این تنها حتمی است که میشود گفت.
ماتحت خودم رو با جدیت جر میدم و تا ساعت 11شب به خوندنم ادامه میدم و با این وجود ساعت خوندنم به 12ساعت نمیرسه...من چطور دوران کنکور هر شب و هر شب تیک 12ساعت رو سر ساعت9شب میزدم خدا میدونه...شاید صرفا توی تصوراتم اونقدر میخوندم!
*از من خسته انتظار ادب نداشته باشید دیگه توروخدا!
ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان
به اطلاع اساتید محترم تفسیر می رساند ؛ به زودی محتوای تفسیری سوره های علق (مکی 1) تا توحید (مکی 22) به مرور خدمتتان بارگذاری خواهد شد. ان شاء الله
لطفا برای اطلاع از بروزرسانی محتوای سایت در کانال ما در ایتا عصو شوید.
جهت ورود به کانال ایـــــنـــــــــــــجـــــــــا را بزنید
https://eitaa.com/ansarquran
رهبر انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی با اشاره به منشأ مشکلات اقتصادی کشور، آن‌ها را فرصتی برای اصلاح و پیشرفت دانستند.
نوجوان خامنه‌ای این موارد و رهنمودهای مرتبط با هر یک را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.

جهت ثبت نام کلیک کنید

شروع کار سایت  : 9 مهر 98اسکریپت سایت : مخصوص و سفارشیssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 50 دلار
گرین بار (آدرس بار سبز ) :خیر
ثبت سایت : خیر
دامین خریداری شده تا سال : 2028 میلادینوع واریز : دستیفعالیت با حساب:پرفکت مانی - پایر - بیت کوین - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز و اصل پول آخر دوره قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک
ویژگی خاص سایت :  واریز از یک حساب و برداش

جهت ثبت نام کلیک کنید

شروع کار سایت  : 9 مهر 98اسکریپت سایت : مخصوص و سفارشیssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 50 دلار
دامین خریداری شده تا سال : 2028 میلادینوع واریز : دستیفعالیت با حساب:پرفکت مانی - پایر - بیت کوین - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز و اصل پول آخر دوره قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

سلام دوستان وقتتون بخیر
با عرض تبریک سال نو و ارزوی سلامتی برای خودتون و عزیزانتون
این وبلاگ صرفا جهت اطلاع از اخبار کافه گیم هیرو ساخته شده
امیدوارم از عکس و مطالبی که قراره به زودی زود منتشر کنیم نهایت لذت و استفاده رو ببرین
ممنون

سلام به همه ی کاربران محترم
میخواستم بدونم کسی تجربه ی عشق به یک فرد خارجی را داشته؟، من پسری هستم که مدت چند سال هست با دختری غیر ایرانی ارتباط دارم و این رابطه تا الان به شکل صرفا دوستانه حفظ شده و نه بیشتر. علاوه بر ارتباط مجازی چند بار ملاقات هم داشتیم. من خودم گاها صحبت هایی کلی در رابطه با زندگی مشترک و ازدواج برای اطلاع از نظر ایشون را مطرح کردم اما به نظر نمیاد فکر ایشون خیلی درگیر این مباحث باشه. این دختر خانم از علاقه ی من به خودش با خب
خب. بچه ها تصمیم گرفتم عکوان مطلبو پادشاه رابطه بذادم.
بنظرم یه نوع شخصیت اینشکلی وجود داره‌
این نوع شخصیت طبق اهداف شون که بد هم نیست جلو میرن با همه ارتباط خیلی خوب و گرم و صمیمی برقرار میکنن. ولی یه باگی دارن.
این افراد در برابر افراد درونگرا خیلی پررنگ دیده میشن و درونگرا ها عموما فکر میکنن که صرفا بخاطر اینکه با اونا صمیمی و اوکی رفتار میکنن ینی ازشون خوششون اومده و خیلی خوب میتونن باشن براشون پس بهشون وابسته میشن. چون اودشون نمیتونن با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه شخص ثالث